Galerie zdjęć na bezpiecznym serwerze. Każda galeria wymaga podania hasła. Zapraszamy wtajemniczonych.

Justyna i Tomasz

Cudowne to uczucie dokumentować najważniejszą chwilę w życiu młodych ludzi. Mieliśmy ten zaszczyt i przyjemność. Odrobina intymności, garść uczuć, pełnia miłości to przepis na wspólne cudowne życie. Dostep do galerii wymaga podania hasła.

Malwina i Przemek

Dzień ślubu był gorący jak miłość tych dwojga młodych. Termometr wskazał 44 stopnie… Odrobina szaleństwa jak zawsze i nam się udzieliła. Byliśmy tam z Wami. Dostep do galerii wymaga podania hasła.

Małgorzata i Dariusz

Parę młodą poznaliśmy ponad rok przed ślubem. Ogromnie zakochani i szczęśliwi młodzi ludzie, od których należy uczyć się pogody i radości z każdej chwili. Optymizmem zarażali wszystkich dookoła Tacy są. Gosia i Darson. Dostep do galerii wymaga podania hasła.

Agata i Tomasz

Piękna para – delikatna uroda panny młodej i ostre rysy pana młodego. Przepiękne zestawienie – energia i delikatność. Kościół w Szprotawie, przyjęcie w pałacu w Wiechlicach. urokliwe miejsca i klimat. Dziękujemy za cierpliwość i okazane zaufanie.

Hasłem jest dzień ślubu (cyfra). Zapraszamy do galerii.

Bogdan i Krystyna

Reportaż z przebiegu uroczystości w rocznicę 50lat pożycia małżeńskiego Bogdana i Krystyny już jest dostępny pod tym linkiem. My też będziemy mieć tyle lat kiedyś, chcielibyśmy mieć tyle energii i miłości co ta para. Cudowne przeżycie.

Strona jest zabezpieczona hasłem. O hasło proszę spytać Bogdana 😉

Kamil i Katarzyna

Kasia i Kamil – konkretni, wiedzący czego chcą młodzi ludzie. Wszystko dokładnie zaplanowane, przemyślane. Dobrze się współpracuje z takimi ludźmi, brak zbędnych pytań, po prostu zlecenie, które przychodzi z przyjemnością.

Hasłem jest dzień ślubu (cyfra). Zapraszamy do galerii.

Krzysztof i Gabriela

Poznaliśmy już wcześniej tą uroczą parę więc i wyzwanie było większe 😉 Młodzi piękni, goście przemili, atmosfera przednia, jadło przepyszne, sala ogromna – uroczystośc Państwa Krzysztofa i Gabrieli. Fajnie było, zapraszamy do galerii zdjęć.

Hasłem jest dzień ślubu (cyfra). Zapraszamy do galerii.

Jacek i Natalia

Piękna para, konkretni, wiedzący czego oczekiwać od fotografa ludzie. Wspaniały kontakt i wszystko doskonale zaplanowane. Młodzi wybrali piękny kościół i salę co uwieczniliśmy na zdjęciach. Desz padał ale o 22:00 😉 doskonały plan … 😉

Strona jest zabezpieczona hasłem. Zapraszamy wtajemniczonych.

fotograf zielona gora, fotograf Zielona Góra Wojciech i Bogumiła

Poranek przywitał nas chłodny i nieprzyjemny. Na szczęście serca były bardzo gorące. Wystarczy miłość by rozwiać chmury. Słońce wyszło piękne. Radość i strach przed nowym. Skąd my to znamy… 😉

Strona jest zabezpieczona hasłem. Kluczem jest dzień ślubu państwa młodych (cyfra) Zapraszamy .

fot. Anna+Piotr Zarzeccy