O nas

Fotografia ślubna, reportaż, portret, plener.  Zielona Góra.

my Fotografia jest jak żywioł, który dopiero ujarzmiony pokazuje prawdziwe oblicze. Pokazujemy rzeczywistość lepszą może niż jest, ale za to jaką cudowną. Troszkę podkolorowujemy świat i ludzi, malując barwą i emocjami chwili. Robimy to, co sami kochamy…  zatrzymujemy piękno w okruchu szczęścia.

Praca i zabawa jednocześnie, wśród szczęśliwych ludzi: czego można chcieć więcej. Przebywanie z radosnymi osobami jest zaraźliwe, a jest to choroba w tym wypadku szczególnie miła. Beztroskie chwile, zaduma, strach i radość – za każdym razem przypomina nam nasz najważniejszy dzień. Wyjątkowy dzień dwojga ludzi tak bliskich sobie. Pełen emocji, ten jedyny.

Dzięki Wam, mamy szansę spełnić się artystycznie i ofiarować Wam pamiątkę – ulotne chwile tego wyjątkowego dnia. Jesteśmy dla Was, tu, w tej najważniejszej chwili, dokumentując.

Za każdym razem, przez tę krótką chwilę, w Waszym nowym życiu, to my jesteśmy Waszymi przewodnikami.

Chcemy być pomocni nie tylko przygotowując reportaż, ale i służąc naszym doświadczeniem. My wciąż jesteśmy na bieżąco, Wy po raz pierwszy… zestresowani, niepewni, potrzebujący kogoś, kto rozładuje atmosferę, podniesie na duchu. Świat dwojga ludzi tak bliskich sobie.

Pomożemy, doradzimy – jesteśmy do usług. Taka nasza rola.

Fotografując dwoma aparatami, jasnymi stałymi obiektywami i zmiennoogniskowymi „eLkami” otrzymacie Państwo piękne zdjęcia wykonane okiem kobiecym i męskim. Różne spojrzenie na ten sam temat owocuje zawsze trafniejszymi kadrami. Fotografujemy z dwóch różnych kadrów naraz. Ta szczególna chwila nie umknie – już my o to zadbamy. Dla Was, Waszych rodzin i przyjaciół.  Posiadając wymagane certyfikaty ukończenia kursu liturgiczno-pastoralnego dla fotografów, oficjalnie możemy wykonywać zdjęcia w obiektach sakralnych. Do obróbki zdjęć wykorzystujemy oprogramowanie Adobe.

Rozmowa i spotkania są równie ważne jak przygotowanie do ślubu. W tym dniu nie chcemy Was zadręczać pytaniami o cokolwiek, przeszkadzać. Mamy być niezauważeni: być, by utrwalić chwile. Dlatego spotkanie „przed” jest koniecznością. Bez tego nie podejmujemy się zlecenia. Musimy Was poznać – Was i Wasze potrzeby – by spełnić marzenia. Wspólne: nasze – by się zrealizować się artystycznie a Wasze – byście nigdy nie zapomnieli o tej chwili.

 

„Ludzie nie dzielą się na fotogenicznych lub niefotogenicznych, tylko na tych, którzy chcą mieć piękne zdjęcia lub ich nie chcą.”

Anna i Piotr Zarzeccy