Rekomendacje

fotograf zielona gora, fotograf Zielona Góra Bogumiła & Wojciech

Piotr i Anna to osoby bardzo życzliwe i otwarte. Uważnie słuchają próśb klienta i starają się je spełnić. Zdjęcia wyszły bardzo naturalne i piękne. Bardzo polecamy każdemu, kto chce mieć wyjątkową pamiątkę z tego najważniejszego w życiu dnia.

 

fotograf zielona gora, fotograf Zielona Góra Dagmara & Krystian

Serdeczne podziękowania dla Piotra i Anny za mega klimat, który uchwycili w obiektywie. To mega pamiątka z naszego ślubu. Serdecznie polecamy

 

 

fotograf zielona gora, fotograf Zielona Góra K&S

Profesjonalny, otwarty, przyjazny, dyskretny….. to przymiotniki, których chciałoby się użyć mówiąc o wielu rzeczach, sprawach, kwestiach czy usługach a ma je jeden człowiek. Piotr, któremu powierzyliśmy nie lada zadanie obfotografowania naszej rodzinki, która raczej niesforną jest, trudną do okiełznania i baaaardzo energiczną. Ogarnięcie naszej trójki zadaniem niełatwym było ale, jaki widać, możliwym.

fotograf zielona gora, fotograf Zielona Góra Adriana i Tomasz

Gdy myślelismy o fotografie to nie było wątpliwości, że musi byc to  osoba wiarygodna i rzetelna.Kamera odpadala, bo to wprowadza zbyt wiele sztywności a zależało  nam bardzo na rodzinnej atmosferze.I rzeczywiście wszelkie obawy sie rozpłynęły, kiedy nadszedł już czas.Okazało się, że Piotrek to dobry fachowiec. Realizując reportaż, był niewidoczny a jednak fotografie, które nam zrobił, sa bardzo profesjonalne i wykonane z kilku perspektyw. Zdjęcia złożone w album dały razem piękny efekt oraz niezapomnianą pamiątkę.

fotograf zielona gora, fotograf Zielona Góra Certyfikat

Certyfikat ukończenia kursu liturgiczno-pastoralnego dla operatorów sprzętu audiowizualnego. Niniejszy certyfikat upoważnia do obsługi sprzętu fotograficznego i audiowizualnego w czasie sprawowania liturgii według norm zawartych we Wskazaniach Episkopatu Polski z dnia 5 grudnia 1994r. oraz w Przepisach diecezjalnych z dnia 25 marca 1999r.

Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein

 fotograf zielona gora, fotograf Zielona Góra Akademia Przedszkolaka Zielona Góra

Fotograf Piotr Zarzecki potrafi porozumiec się z dziećmi, wywołać uśmiech nawet u największego smutaska,potrafi uchwycić na fotografii klimat miejsca i czasu. dzieci chętnie pozują, dzięki dobremu kontaktowi są takie jakimi ich pamiętamy a nie z udawanym uśmiechem.Zdjęcia to zawsze radość, zabawa, ale i zaduma, refleksja. Nie ma na nich szarości świata, raczej bajkowe kolory dzieciństwa. Tego należy oczekiwać od fotografa. Dobrych zdjęć i dyspozycyjności. jestem zadowolona z usug Pana Piotra Zarzeckiego.